Подвійні гранітні пам'ятники у Запоріжжі

Подвійні гранітні пам'ятники - це надгробки, які стоять на місці поховання двох і більше людей і увічнюють пам'ять про них. Подвійні гранітні пам'ятники матеріально вигідніше тим, що установка декількох одинарних пам'ятників може обійтися дорожче.

Подвійні гранітні пам'ятники різняться формою, розмірами, наявністю додаткових елементів, таких як: вази, кубики, хрести, квітники і т.д. На подвійному пам'ятнику може розміщуватися кілька портретів, написів, дат народження і смерті.
Подвійні гранітні пам'ятники мають ті ж компоненти, що і одинарні. Тут може бути більш широка основа, можлива установка однієї загальної стели з 2-ма і більше портретами і написами замість двох окремих арок. Також можлива установка проміжної тумби або кубиків, що дозволить підняти верхню частину на 15-20 см. Залежно від побажаннь замовника квітник може бути загальний або роздільний, тобто у вигляді 2-х окремих квітників.

Вартість подвійного гранітного пам'ятника - комплект

(арка, тумба, квітник, портрет, напис) без установки

від 6800 грн

Установка 

від 1500 грн

Доставка

  • по м. Запоріжжя - договірна (в залежності від району);
  • по області та в інші міста - 8 грн/км.
Замовити послугу

Питання - відповідь

✔ Чому слід звернутися до нас?
✔ Які послуги надає компанія та їх вартість?

Вартість пам'ятника - комплект (арка, тумба, квітник, портрет, напис) без установки:

Демонтаж старого пам'ятника від 250 грн

Протиусадкові плити - від 1300 грн / плита, установка - 300 грн,

Металеві огорожі - від 180 грн / п.м, доставка і монтаж - 600 грн,

Вази - від 250 грн.

Детальніше на сторінці прайс.

✔ Яка вартість на подвійний пам'ятник у Запоріжжі?

Вартість виготовлення комплекту пам'ятника з граніту (арка, тумба, квітник, портрет, напис) без установки:

  • подвійні від 6800 грн
✔ Скільки коштує установка і доставка подвійного гранітного пам'ятника в Запоріжжі?

Вартість встановлення пам'ятників:

  •   подвійні від 1500 грн
✔ Які надаються гарантії на подвійні гранітні пам'ятники в Запоріжжі?
  • На гранітні, бетонні та мозаїчні пам'ятники будь-яких моделей гарантія 10 років. При виникненні тріщин протягом цього періоду ми безкоштовно усунемо виявлені дефекти.
  • При замовленні продукції - видаємо замовникові гарантійний талон, який і дає можливість отримати гарантію.
  • Гарантія не поширюється на випадки стихійних лих або механічного пошкодження пам'ятника.
  • Продукція, яку пропонує наша компанія, має сертифікат відповідності та гарантує його безпеку з точки зору радіації та інших екологічних норм.
  • Гарантія на установку пам'ятника - 1 рік. Мається на увазі, що пам'ятник знаходиться в стані спокою і не піддається надмірному природньому або іншому впливу, буде мати вертикальне положення з допусками по відхиленню в 5-10 °.

Відгуки

comment images

Елизавета

30-09-2021
Огромная благодарность ребятам за изготовление и установку 2х памятников. В особенности Александру за консультацию, оформление и качественную реализацию. Работой очень довольна. Это тот случай, когда результат лучше чем на картинке. Вы большие молодцы! Успехов Вам!
comment images

Галина Ивановна

29-09-2021
18 сентября 2021 года Живу в России приехала в Токмак установить гранитный памятник папе. После долгих исканий в интернете нашла в г. Запорожье Мастерскую МОЗАИКА, обратилась по указанному телефону к Александру и приятно была удивлена, мне нужно было срочно сделать все под ключ. После моего звонка,Александр взялся за работу, предоставил все соответствующие документы, эскизы и все, что касалось памятника, знающий свою работу с большим опытом, он сразу расположил к себе!!! Сроки были обговорены к 18 сентябрю , мы еще были в дороге , а у работников МОЗАИКИ все уже было готово! Нам очень все понравилось все выполнено качественно, работники , которые монтировали и устанавливали , сделали все по высшему разряду и это не пустые слова. ОГРОМНОЕ СПАСИБО Всем сотрудникам мастерской МОЗАИКА за их добросовестный труд и благое дело. ТАК ДЕРЖАТЬ я бы Всем ,кто столкнется, с такой проблемой порекомендовала бы мастерскую МОЗАИКА. С уважением, Галина И. 18 сентября 2021 год.