Гранітні хрести у Запоріжжі

Хрест на могилу – традиційний компонент надгробного пам'ятника християнина. Майстерня «МОЗАИКА» виготовляє, реалізує та встановлює надгробні пам'ятники з різних матеріалів: гранітні, мозаїчні, бетонні. Хрести з граніту, ще їх називають вічними, найбільш популярні завдяки багатьом перевагам:

  • Надійність, довговічність, міцність.
  • Відсутність деформацій, недоступність для проникнення води.
  • Стійкість до природних умов і атмосферних явищ: морозу, високих температур.
  • Елегантність, естетичний вигляд, що не погіршується десятиліттями.
  • Великий вибір дизайну, додаткових компонентів.

Також важлива легкість догляду за гранітним хрестом: його достатньо мити один раз на рік звичайною водою без мийних засобів.

 

Замовити послугу

Конструкції гранітних хрестів від виробника - майстерні "Мозаика"

Пам’ятники у вигляді гранітного хреста бувають восьмикінечні, шестикінечні, чотирикінцеві. Щоб зробити правильний вибір, необхідно розібратися у нюансах:
Восьмикінечні. Це класичний надгробний хрест: саме на такому було розіп’ято Ісуса Христа. На високій перекладині три поперечини: дві під кутом 90, третя – під нахилом. Нижня частина в православних книгах символізує гріховність, верхня – визволення від гріхів.
Шестикінечні. Від попереднього відрізняється тим, що не має верхньої короткої поперечини. Тільки висока перекладина, одна поперечина під кутом 90 і одна під нахилом.
Чотирикінцеві. Найпростіша конструкція: висока перекладина й одна коротка поперечина.
Всі ці хрести традиційні, православні, канонічні й вибір ритуального хреста з граніту більше стосується естетичних уподобань замовника.

Гранітні хрести у ЗапоріжжіЧотирикінцевий гранітний хрест у ЗапоріжжіШестикінечний гранітний хрест від майстерні МозаикаШестикінечний гранітний хрест від майстерні Мозаика в Запоріжжі

Ціна на гранітні хрести у Запоріжжі

Найбільш популярні – чотирикінцеві хрести. На них зазначають прізвище, ім’я та по батькові покійного, дати народження та смерті. Часто замовляють портрет та епітафію. Для написів на пам’ятнику є великий вибір шрифтів у різних стилях.
Якщо розмір стандартний – 80х40, 100х50,110х50 – термін виготовлення 3–4 тижні. Вартість залежить від розміру, складності форми та додаткових елементів. Мінімальна ціна на гранітні хрести у Запоріжжі – 3 500 гривень, встановлення – від 1 000 гривень. Майстерня «МОЗАИКА» надає гарантію на свою продукцію – 10 років.

Вартість гранітного хреста без установки

від 3500 грн

Установка 

від 1500 грн

Доставка

  • по м. Запоріжжя - договірна (в залежності від району);
  • по області та в інші міста - 10 грн/км

 

Переваги замовлення надгробного хреста у гранітній майстерні «Мозаїка»

Компанія пропонує великий асортимент виробів преміальної якості від стандартних до ексклюзивних варіантів за доступними цінами понад 20 років. Перелік виробів регулярно поповнюється новими моделями, що відповідають сучасним актуальним тенденціям. У портфоліо компанії безліч унікальних виробів різноманітних розмірів, форм, з додатковими елементами, візерунками, гравіюванням тощо.

Професійні майстри та художники з великим досвідом виготовляють естетичні гранітні хрести у Запоріжжі, що прикрашають могили десятки років. В майстерні уважно дослуховуються до побажань замовника і допомагають зробити оптимальний вибір. Продукція компанії, що виготовляється з дотриманням всіх норм технологічних процесів і контролем на всіх етапах виробництва, має сертифікат якості та відповідності стандартам.

Як замовити і купити гранітний хрест у Запоріжжі?

Процес виконання замовлення розпочинається з консультацій телефоном з нашими фахівцями і вибору гранітного хреста. Далі – оформлення бланку замовлення, аванс 1 500 гривень. У зазначений час готовий пам’ятник доставляють та встановлюють. У компанії є послуга демонтажу старої конструкції, вартість – від 400 гривень.

Ціна за доставку у Запоріжжі договірна і залежить від району. По Запорізькій області та в інші міста – 10 грн/км. Вартість монтажу від 1500 грн залежить від складності конструкції. Всі ціни від виробника доступні, фіксовані та не містять додаткових нарахувань. Компанія завжди дотримується зазначених у договорі термінів виконання замовлення і стандартів преміального сервісу.

Гранітний хрест на місці поховання – це вірність християнським традиціям і рукотворний символ любові та поваги до покійної близької чи рідної людини, скорботи та вічної пам’яті. Виготовлений з благородного природного матеріалу і встановлений досвідченими фахівцями він буде десятки років зберігати вигляд, гідний ніжних та сильних почуттів до покійного.

Питання - відповідь

✔ Де можна замовити гранітні хрести у Запоріжжі?

Звертайтеся до майстерні "Мозаїка" м. Запоріжжя, вул.Макаренка, 3, а також за телефонами:

✔ Яка ціна на гранітні хрести у Запоріжжі?

Вартість гранітного хреста без установки - від 3500 грн

✔ Скільки коштує установка і доставка гранітного хреста в Запоріжжі?

Установка - від 1000 грн, доставка:

  • по м. Запоріжжя - договірна (в залежності від району)
  • по області та в інші міста - 8 грн / км

Детальніше на сторінці Ціни.

✔ Які конструкції гранітних хрестів у Запоріжжі пропонує майстерня «Мозаїка»?

Майстерня "Мозаїка" пропонує гранітні хрести восьмикінечні, шестикінечні та чотирикінцеві. Всі ці хрести традиційні, православні та канонічні.

✔ Від чого залежить ціна на гранітні хрести у Запоріжжі?

Вартість гранітного хреста у Запоріжжі залежить від розміру, складності форми та додаткових елементів.

Відгуки

comment images

Елена

Ставила пам'ятник своїй сім'ї. Знайшла це підприємство випадково в інтернеті і не розчарувалася. Хлопці, особливо Олександр, дуже відповідально ставляться до своєї роботи. Крім того, приємно вражає те, що мета цих людей не полягає в тому, щоб побільше грошей заробити. Команда дуже професійна, із задоволенням дають відповіді на всі запитання. Для мене завжди було головним відношення людей до своєї роботи та до мене, як до клієнта. А тут все на вищому рівні - і відношення супер, і якість чудова! Тому рекомендую, рекомендую, і ще раз рекомендую.
comment images

Василий

14-04-2022
Очень , очень , очень рекомендую эту фирму , этих ребят , качественно , быстро ,добросовестно делают свою работу . Цены очень демократические . Не нужно переплачивать за пафос и понты как в других фирмах . Всегда на связи , можно решить любой вопрос , всегда помогут в каких то мелочах . Очень очень рекомендую эту фирму и этих ребят !!!