Огорожі на могилу в Запоріжжі

Огорожі на могилу Запоріжжя - це той елемент, який надає останньому притулку покійного закінченого вигляду. Саме на огорожі на цвинтарі в Запоріжжі волею-неволею звертають увагу люди, приходячи на кладовище. Звичайно, люблячі родичі та друзі зроблять все для того, щоб останній притулок їх дорогої людини виглядав красиво, вишукано і доглянуто.

Купити огорожі на цвинтарі в Запоріжжі

Якщо вам необхідні огорожі на цвинтарі, купити в Запоріжжі її запросто можна у нас. Звичайно, перш ніж оформляти заявку, ретельно вивчіть асортимент. Можливо, ви захочете бачити біля могили своєї коханої людини не просто металеву огорожу на могилу, а оригінально оформлене огорожу. Ми неодмінно здійснимо всі ваші побажання. До речі, крім огорож, наші майстри виготовляють столи, лавки і навіть написи на пам'ятники. Найширший вибір написів і є можливість замовити свій напис.

Огорожі на могилу: ціна в Запоріжжі

Багатьох людей, які замовляють огорожі на могилу, ціна в Запоріжжі цікавить. Ми встановили таку вартість, яка не сильно відіб'ється на бюджеті середньостатистичної людини - від 240 грн за один погонний метр. Плата за роботу фахівців від 800 грн в залежності від габаритів огорожі. Що стосується розмірів огорож, то наші майстри виготовляють огорожі зі стандартами 220х150 (одинарні огорожі), і 220х220 (подвійні огорожі).

Замовити послугу

Наші роботи

Питання - відповідь

✔ Яка вартсть огорожі на кладовище?

Вартість металевої огорожі від 240 грн за погонний метр.

Установка і доставка від 800 грн.

Прайс на всі послуги - https://mozaika.zp.ua/price/.

✔ Які надаються гарантії на вироби?

На гранітні, бетонні та мозаїчні пам'ятники будь-яких моделей гарантія 10 років.

При виникненні тріщин протягом цього періоду ми безкоштовно усунемо виявлені дефекти.

При замовленні продукції - надаємо замовнику гарантійний талон, який і дає можливість отримати гарантію. Гарантія не поширюється на випадки стихійних лих або механічного пошкодження пам'ятника.

Продукція нашою компанії має сертифікат відповідності та гарантує його безпеку з точки зору радіації та інших екологічних норм.

Гарантія на установку пам'ятника - 1 рік. Мається на увазі, що пам'ятник знаходиться в стані спокою і не піддається надмірного природному або іншому впливу, буде мати вертикальне положення з допусками по відхиленню в 5-10 °.

✔ Які послуги надає компанія та їх вартість?

Вартість пам'ятника - комплект (арка, тумба, квітник, портрет, напис) без установки:

Демонтаж старого пам'ятника від 250 грн

Протиусадкові плити - від 1300 грн / плита, установка - 300 грн,

Металеві огорожі - від 180 грн / п.м, доставка і монтаж - 600 грн,

Вази - від 250 грн.

Детальніше на сторінці прайс.

✔ Чому слід звернутися за кованою огорожею на могилу в Запоріжжі до нас в майстерню?
  • Компанія працює з 1991 року, досвід співробітників більше 20 років,
  • Широкий асортимент послуг і товарів,
  • Ми надаємо 10 років гарантії на мозаїчні пам'ятники, пам'ятники з граніту та бетону,
  • Маємо багато позитивних відгуків та рекомендацій від на наших замовників,
  • Адекватні ціни.
✔ Які надаються гарантії на виготовлення огорож в Запоріжжі?
  • На гранітні, бетонні та мозаїчні пам'ятники будь-яких моделей гарантія 10 років. При виникненні тріщин протягом цього періоду ми безкоштовно усунемо виявлені дефекти.
  • При замовленні продукції - видаємо замовнику гарантійний талон, який і дає можливість отримати гарантію.
  • Гарантія не поширюється на випадки стихійних лих або механічного пошкодження пам'ятника.
  • Продукція, що пропонує наша компанія, має сертифікат відповідності та гарантує його безпеку з боку радіації та інших екологічних норм.
  • Гарантія на установку пам'ятника - 1 рік. Мається на увазі, що пам'ятник знаходиться в стані спокою і не піддається надмірному природному або іншому впливу, буде мати вертикальне положення з допусками по відхиленню в 5-10 °.
✔ Де купити огорожі на цвинтар в Запоріжжі?

Зверніться до майстерні  "Мозаика" м. Запоріжжя, вул.Макаренка, 3

Відгуки

comment images

Елена

Ставила пам'ятник своїй сім'ї. Знайшла це підприємство випадково в інтернеті і не розчарувалася. Хлопці, особливо Олександр, дуже відповідально ставляться до своєї роботи. Крім того, приємно вражає те, що мета цих людей не полягає в тому, щоб побільше грошей заробити. Команда дуже професійна, із задоволенням дають відповіді на всі запитання. Для мене завжди було головним відношення людей до своєї роботи та до мене, як до клієнта. А тут все на вищому рівні - і відношення супер, і якість чудова! Тому рекомендую, рекомендую, і ще раз рекомендую.
comment images

Василий

14-04-2022
Очень , очень , очень рекомендую эту фирму , этих ребят , качественно , быстро ,добросовестно делают свою работу . Цены очень демократические . Не нужно переплачивать за пафос и понты как в других фирмах . Всегда на связи , можно решить любой вопрос , всегда помогут в каких то мелочах . Очень очень рекомендую эту фирму и этих ребят !!!