Про компанію “Майстерня Мозаїки”

У 1962 році була заснована майстерня з виготовлення пам'ятників в місті Запоріжжі за адресою вул. Макаренко 3, (8 селище).

У 1970 році за рішенням уряду щодо збільшення обсягу побутових послуг для населення були створені ще майстерні по виготовленню надгробних пам'ятників в Запоріжжі. Потім ці майстерні об'єднали в цех ритуальних послуг при заводі «Ремпобуттехніка». А під час перебудови в 90-і роки всі майстерні, крім майстерні на вул.Макаренко 3, припинили свою діяльність. Надалі наша майстерня переросте в товариство з обмеженою відповідальністю «Мозаика».

Сучасна діяльність підприємства. Види послуг

Постійно на підприємстві працюють дизайнери, художники над оновленням продукції, що випускається. Але час змінюється і замовники стають більш вимогливими. Тому в 2006 році на підприємстві стали виготовляти гранітні пам'ятники, потім гранілитні - бетонні (лиття).

Розширюється сфера послуг для населення:

 • робиться реставрація та благоустрій намогильних споруд;
 • бетонування, укладання тратуарної плитки  і бордюру;
 • виготовляються огорожі, столи, лавки з металу;
 • робляться різні фото і написи на пам'ятниках.

Підприємство постійно працює над поліпшенням якості виготовлення всіх видів пам'ятників, удосконалює і розширює види послуг в даній сфері.

Приходьте ми задовольнимо як малозабезпечених так і вишуканих замовників. Виконаємо всі Ваші побажання щодо увічнення пам'яті Ваших рідних і близьких.

Замовити послугу

Наші роботи

Граніт - камінь, який недарма називають «вічним». Пам'ятникам, виготовленим з граніту, практично нічого не загрожує, ні спека,  ні холод, це можна помітити по давно встановленим пам'ятникам і побачити, що вони прекрасно збереглися. Процес виготовлення надгробних пам'ятників в Майстерні Мозаїка проходить кілька етапів:

 • Отримання гранітного матеріалу. Камінь видобувається на кар'єрах, після чого поширюється фірмам, які виготовляють пам'ятники.
 • Виготовлення форми. За допомогою болгарки з напайками алмазів надається потрібна форма, потім знімаються фаски зі всіх гострих кутів, відбувається полірування алмазними колами різного рівня.
 • Створення деталей. Для створення унікальних оригінальних пам'ятників, з художніми елементами, потрібні фахівці, які вміють обрізати зайве на гранітних плитах, створюючи художні деталі.
 • Гравірування. Фахівці з гравірування займаються фінальним етапом створення пам'ятника, від їх роботи залежить кінцевий вигляд пам'ятника. Гравірувальники роблять портрети, написи, і інші зображення, які бажає бачити на пам'ятнику замовник.

Питання - відповідь

✔ Скільки коштує установка і доставка пам'ятника?

Вартість встановлення пам'ятників:

 •  одинарні від 1300 грн;
 •  подвійні від 1600 грн
✔ Яка вартість виготовлення пам'ятників?

Вартість пам'ятника - комплект (арка, тумба, квітник, портрет, напис) без установки:

Гранітні:

 • одинарні від 4800 грн;
 • подвійні від 8800 грн

Мозаїчні і від 2400 грн;

?Бетонні від 1800 грн

Демонтаж старого пам'ятника від 400 грн

✔ Чому слід звернутися до нас?
✔ Які надаються гарантії на вироби?

На гранітні, бетонні та мозаїчні пам'ятники будь-яких моделей гарантія 10 років.

При виникненні тріщин протягом цього періоду ми безкоштовно усунемо виявлені дефекти.

При замовленні продукції - надаємо замовнику гарантійний талон, який і дає можливість отримати гарантію. Гарантія не поширюється на випадки стихійних лих або механічного пошкодження пам'ятника.

Продукція нашою компанії має сертифікат відповідності та гарантує його безпеку з точки зору радіації та інших екологічних норм.

Гарантія на установку пам'ятника - 1 рік. Мається на увазі, що пам'ятник знаходиться в стані спокою і не піддається надмірного природному або іншому впливу, буде мати вертикальне положення з допусками по відхиленню в 5-10 °.

✔ Які послуги надає компанія та їх вартість?

Вартість пам'ятника - комплект (арка, тумба, квітник, портрет, напис) без установки:

Демонтаж старого пам'ятника від 250 грн

Протиусадкові плити - від 1300 грн / плита, установка - 300 грн,

Металеві огорожі - від 180 грн / п.м, доставка і монтаж - 600 грн,

Вази - від 250 грн.

Детальніше на сторінці прайс.

Відгуки

comment images

Елена

Ставила пам'ятник своїй сім'ї. Знайшла це підприємство випадково в інтернеті і не розчарувалася. Хлопці, особливо Олександр, дуже відповідально ставляться до своєї роботи. Крім того, приємно вражає те, що мета цих людей не полягає в тому, щоб побільше грошей заробити. Команда дуже професійна, із задоволенням дають відповіді на всі запитання. Для мене завжди було головним відношення людей до своєї роботи та до мене, як до клієнта. А тут все на вищому рівні - і відношення супер, і якість чудова! Тому рекомендую, рекомендую, і ще раз рекомендую.
comment images

Василий

14-04-2022
Очень , очень , очень рекомендую эту фирму , этих ребят , качественно , быстро ,добросовестно делают свою работу . Цены очень демократические . Не нужно переплачивать за пафос и понты как в других фирмах . Всегда на связи , можно решить любой вопрос , всегда помогут в каких то мелочах . Очень очень рекомендую эту фирму и этих ребят !!!