Гарантії

Наша компанія піклується про якість своєї продукції, тому виготовлення пам'ятників відбувається з дотриманням усіх технологічних процесів і контролем якості виготовленої продукції.

 Гарантії, які надає майстерня пам'ятників "Мозаика":

  1.  Ви отримуєте виріб, згідно із затвердженим вами макетом, комплектації та іншими параметрами.
  2.  Ми виконуємо взяті на себе зобов'язання, зокрема і щодо термінів виконання замовлення. Винятком - можуть бути тільки форс-мажорні обставини, які зазначені в договорі.
  3. Наші ціни завжди залишаються фіксованими.
  4. Ми надаємо гарантію якості на нашу продукцію:
  •  гранітні, бетонні та мозаїчні пам'ятники будь-яких моделей - 10 років. При виникненні тріщин протягом цього періоду ми безкоштовно усунемо виявлені дефекти.

При замовленні продукції - видаємо замовнику гарантійний талон, який і дає можливість отримати гарантію.

Гарантія не поширюється на випадки стихійних лих або механічного пошкодження пам'ятника.

Продукція, яку пропонує наша компанія, має сертифікат відповідності та гарантує його безпеку з точки зору радіації та інших екологічних норм.

  •  гарантія на встановлення пам'ятника - 1 рік. Мається на увазі, що пам'ятник знаходиться в стані спокою і не піддається надмірному природному або іншому впливу, буде мати вертикальне положення з допусками по відхиленню в 5-10 °.
Замовити послугу

Відгуки

comment images

Елена

Ставила пам'ятник своїй сім'ї. Знайшла це підприємство випадково в інтернеті і не розчарувалася. Хлопці, особливо Олександр, дуже відповідально ставляться до своєї роботи. Крім того, приємно вражає те, що мета цих людей не полягає в тому, щоб побільше грошей заробити. Команда дуже професійна, із задоволенням дають відповіді на всі запитання. Для мене завжди було головним відношення людей до своєї роботи та до мене, як до клієнта. А тут все на вищому рівні - і відношення супер, і якість чудова! Тому рекомендую, рекомендую, і ще раз рекомендую.
comment images

Василий

14-04-2022
Очень , очень , очень рекомендую эту фирму , этих ребят , качественно , быстро ,добросовестно делают свою работу . Цены очень демократические . Не нужно переплачивать за пафос и понты как в других фирмах . Всегда на связи , можно решить любой вопрос , всегда помогут в каких то мелочах . Очень очень рекомендую эту фирму и этих ребят !!!